We welcome a highly motivated members that have the curiosity, passion, and collaborative spirit to move the world forward.

Офис Асистент (по заместване)

  • Category: Administrative
  • Location: Sofia, Bulgaria
  • Working Time: Full Time
Търсим мотивиран и отговорен служител, който да назначим на позиция Офис Асистент.

Отговорности на позицията:

•    Водене на делова входяща и изходяща кореспонденция по имейл, телефон, поща и разпределяне по компетенции;
•    Осъществяване на ежедневна комуникация с куриери – обработка на входяща поща и изготвяне на товарителници за изходяща поща;
•    Осъществяване на комуникация с туристически агенции за резервация на самолетни билети, хотелско настаняване и трансфери;
•    Изготвяне на заповеди за командировка на служителите в компанията;
•    Работа с деловодна програма за входяща и изходяща поща и сканиране на док.;
•    Следене и одобряване на поръчките за офис материали и консумативи;
•    Поръчка на кафе, чай, захар и др.;
•    Оказване на съдействие при възникнали административни проблеми, казуси;
•    Поръчки на карти за ДЗО и Мултиспорт за част от служителите в компанията;
•    Отговорност за посрещане на посетители на рецепция.

Изисквания:

•    Много добра компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel);
•    Умения за водене на делова комуникация;
•    Отлични комуникативни умения и желание за работа в екип;
•    Инициативност, отговорност и лоялност;
•    Опит на подобна позиция е предимство.

Предимства на позицията:

•    Отлична работна атмосфера и условия на труд;
•    Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
•    Допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя;
•    Възможност за спортна карта на преференциална цена;
•    Ваучери за храна;
•    Допълнителни дни отпуск, след прослужено време в компанията.

Моля, изпратете ни подробна автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.